سئو سایت چیست

02 مرداد
مدیریت

سئو (SEO) چیست ؟

سئو (SEO) مجموعه ای از کار ها برای بهبود عملکرد و رتبه وبسایت در نتایج گوگل است و جذب بازدید کنندگان سایت را افزایش میدهد.

سایتی که روی سئو آن کار نشده باشد سایتی بدون هدف است ولی اگر بر روی سئو سایت خود کار کنید کسب و کار و بازدید کننده از حرفه شما به طور چشمگیری افزایش خواهد یافت .

سئو به گوگل کمک می‌کند تا سایت شما را شناسایی کرده و زمینه حرفه شما را فهمیده و بر اساس کلمات کلیدی مرتبط با فعالیتتان سایت شما را در صدر نتایج جستجوی گوگل نشان دهد و افزایش بازدید از سایت شما به طور ویژه ای افزایش یابد .

از جمله عواملی که بر سئو سایت تاثیر میگذارد عبارتند از کلمات بکار رفته در متن ،تولید محتوا ، لینک‌های ورودی به سایت شما از سایت‌های دیگر و … که باعث میشود تا جایگاه بهتری در نتایج جستجوی گوگل کسب کرده و بازدید کننده بیشتری برای سایت خود جذب کنید .

http://jaaygah.ir/images/33767picture1.jpg

هدف سئو کمک به وبسایت ها برای افزایش ارتباط بین صفحات و کلمات کلیدی وارد شده توسط کاربران است و بتواند سایت را در نتایج جستجوی طبیعی در رتبه بالایی نشان دهد .

برای وبسایت ها خیلی مهم است که در صفحه اول نتايج جستجو گوگل به خصوص جزو سه تا نتيجه طبيعي اول قرار گیرند و به خصوص برای افرادی که از افزايش ترافيک سايت به تعداد مشتريانشان اضافه مي‌شود.

بطور کلی اهداف سئو به صورت زیر است :

  • در بازدید وب سایت تاثیر بسزایی دارد .
  • باعث ایجاد برند میشود .
  • باعث میشود وبسایت در صفحه نتایج گوگل از رتبه بهتری برخوردار شود .
  • باعث افزایش فروش و دیده شدن کسب و کار شما میشود .